Wystartował blog dotnetomaniaka!

napisał jakubmal 5. sierpnia 2009 12:14

Witajcie .netomaniacy!

Właśnie ruszył tutaj nasz nowy blog. Założyliśmy go po to, aby wreszcie móc się z Wami skomunikować.

Bo od momentu, kiedy Paweł Łukasik wpadł na pomysł założenia tego portalu minęło już ponad pół roku. A za dosłownie kilka dni świętować będziemy te 180 dni od pierwszego wpisu. I w ciągu całego tego czasu nie istniał wręcz żaden dialog pomiędzy nami, a Wami wszystkimi, którzy codziennie poszukujecie na .Netomaniaku nowych artykułów na temat .Net. Czekamy więc na feedback - narazie możecie pisać na supportNOSPAM@dotnetomaniak.pl (usuń NOSPAM) lub za pomocą formularza do kontaktu. W przyszłości zapewne rozszerzymy możliwości kontaktu z nami, ale narazie skupiamy się na rozwoju portalu.

I oprócz tego bloga, jak na pewno zauważyliście, uruchomiliśmy nasze konto na twitter.com (po prawej stronie jest link i nazwa konta). Póki co wpisy na twitter'ze będą się pojawiać w sposób manualny, a więc niestety ich lista może nie być całkowicie kompletna i aktualna, ale za to można do nas zatwitować - i liczyć na odpowiedź, bo kiedy wpisy będzie tworzyć automatycznie nasza strona - to niestety nie będzie ona umiała już tak dobrze odpisać ;]

I oczywiście - zachęcamy do dodawania artkułów, tutoriali, wpisów, podcastów - i właściwie czegokolwiek, co może nas wszystkich - programistów .Net, nauczyć czegoś o tej technologii. Jak widzicie, z pewnych względów przyjęliśmy zasadę, że nie dodajemy materiałów w innych językach (oczywiście chodzi o angielski). Nawet my sami nie wiemy, czy coś się w tym względzie zmieni w przyszłości - więc niestety, angielskich materiałów nie dodajemy - choć przyjęliśmy oficjalną zasadę, że jeśli trafi się jakaś perełka, to raz na jakiś czas można ją dodać, najlepiej skontaktuj się wtedy z nami i zapytaj, czy wszystko jest ok.

Nie zapomnij też o promowaniu artykułów, które Ci się podobają - pomyśl też o innych - wysoko ocenione artykuły przez dłuższy czas będą widniały na stronie głównej.

Pozdrawiamy i zachęcamy do codziennego odwiedzania .Netomaniaka.

Jakub Malinowski,

w imieniu zespołu Dotnetomaniak.pl

Comments are closed