Open-source = wejściówka + nocleg na GET.NET

Normalnie praca nad open-source nic nie daje. Ups…. miało być daje satysfakcję, wpis do CV, radość z życia i zadowolenie. To jest ważne. Nawet bardzo. Ale czasami chcielibyśmy dostać coś więcej. Prawda?

Konkurs!

Dziś jest 13 września czyli dzień programisty i z tej okazji dotnetomaniak ma dla Was prezent. Jako partner medialny konferencji GET.NET w Gdańsku, mamy dla Was 2 wejściówki (od organizatorów) + nocleg (z mojej prywatnej kieszeni, więc na 5 gwiazdek nie liczyłbym). Ale jest haczyk. Trzeba włożyć coś od siebie. Nie musi być to kod, może być bug. A nawet propozycja na coś nowego, czego Tobie brakuje w dotnetomaniaku. Albo co Ciebie irytuje. Coś co właśnie Ty chciałbyś zmienić.

Już dzieje się wiele. Na przykład dyskusja nad nowym layout czy analiza migracji na dotnet core. Zerknij i sprawdź! Nadal nie masz pomysłu? Napisz do mnie (mailem, komentarzem, social media), a ja sam wyczaruję inspirację specjalnie dla Ciebie!

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie słyszał o GET.NET to sprawdźcie agendę (m.in. znajdzie mnie, ale poza mną jest naprawdę kogo posłuchać) zarezerwujcie sobie sobotę 27.10.2018 r i widzimy się w Gdańsku.

BONUS

Uwaga okazuje się że jest dostępny bonus. I to naprawdę MEGA bonus. Wejściówka i nocleg to mało. Każdego stać. Ale czy chciałbyś pogadać z ekspertami poza sceną? Napić się i zjeść w ich towarzystwie. Teraz masz unikalną szansę. Uwaga! Uwaga! Do puli dzięki uprzejmości organizatora konferencji doszło zaproszenie na kolację dla prelegentów w piątek przed konferencją. Warto? Ja uważam, że tak.

Zasady

Zasady są następujące:

  1. Zrób coś dla dotnetomaniaka na GitHub (https://github.com/dotnetomaniak/dotnetomaniak/issues). Pamiętaj liczy się wszystko: kod, bug, issue, komentarz.
  2. Zrób to przed 27 września godziną 23:59
  3. 1 października zostanie ogłoszonych 2 zwycięzców, którzy wykonają najbardziej kreatywną pracę

Inne/FAQ

  1. Chcesz pomóc i nie brać udziału w konkursie - nie ma sprawy, nim ogłoszę zwycięzców skontaktuję się z wybranymi osobami.
  2. Jesteś firmą/przedstawicielem firmy i chcesz pomóc albo wspomóc - nie ma sprawy napisz do mnie.
  3. A jeżeli Twoja kontrybucja była wcześniej niż ten post? Nie martw się będzie dobrze :)
  4. Podziel się tym postem.
A jeżeli nie chcesz przegapić następnych postów oraz konkursów to zapisz się na listę dotnetomaniaka:
Napisano 2018-09-13